LAUREACI KONKURSÓW

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „AZJATYCKIE SMOKI”
w ramach projektu KROPLA AZJI

Komisja Konkursowa w składzie: 
Katarzyna Hamerska-Cieślak – przewodnicząca jury
Agata Polańska – koordynator akcji KROPLA AZJI
Agnieszka Nowaczyk 
przyznała następujące nagrody i wyróżnienia: 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy 4-6
I miejsce: Adam Fiszer, klasa 6, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Międzylesiu, za pracę: Azjatycki smok
II miejsce: Katarzyna Cygan, klasa 6, Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu, za pracę: Smok 
Wyróżnienia:
Lena Polańska, klasa 4, Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu, za pracę: Smok z Azji
Eryk Bosetti, klasa 4, Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu, za pracę: Szkic smoka azjatyckiego

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy 7-8 i 3 Gimnazjum
I miejsce: Zuzanna Szkliniarz, klasa 3 gim., Szkoła Podstawowa i Liceum „Aslan” w Głogowie, za pracę: Smok nad nocnym niebem
II miejsce: Mikołaj Miąsik, klasa 7, Międzynarodowa Szkoła Podstawowa im. I. Paderewskiego w Lublinie, za pracę: Smok
Wyróżnienia:
Oliwia Żędzianowska, klasa 8, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Międzylesiu, za pracę: Wiosenny smok
Maja Własiuk, klasa 8, Międzynarodowa Szkoła Podstawowa im. I. Paderewskiego w Lublinie, za pracę: Smok

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „KROPLA AZJI”
na krótką formę literacką, inspirowaną Azją.

Komisja Konkursowa w składzie: 
Ewa Trzcińska-Kalinowska – przewodnicząca jury
Agata Polańska – koordynator akcji KROPLA AZJI
Anna Lemke-Sławińska
Piotr Skowronek 
przyznała następujące nagrody i wyróżnienia: 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy 4-6
I miejsce: Jan Olejnik, klasa 4, Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu, za pracę: Skarb Suryavarmana

II miejsce: Nikola Aftyka, klasa 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Sokołowsku, za pracę: Dom w chmurach
Wyróżnienia:
Ida Dobiejewska, klasa 4, Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu, za pracę: Pomoc wojowniczki Bonsai
Sara Gusin, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu, za pracę: Serce Azji

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy 7-8 i 3 Gimnazjum
I miejsce: Hubert Szafrański, klasa 8, Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu, za pracę: Wieś na wzgórzu
II miejsce: Mikołaj Niżyński, klasa 7, Szkoła Podstawowa EKOLA we Wrocławiu, za pracę: Bijin- Piękne
Wyróżnienie:
Kinga Piech, klasa 3 gim,. Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu, za pracę: Łza odrodzenia

Gratulujemy laureatom konkursów!